Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

ЩОДО ЗВЕРНЕНЬ ПЕНСІОНЕРІВ МВС ЗА ПЕРЕРАХУНКОМ ПЕНСІЇ У ЗВ’ЯЗКУ З ПРИЙНЯТТЯМ ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО НАЦІОНАЛЬНУ ПОЛІЦІЮ УКРАЇНИ"

Переглядів: 653

       Розмір пенсії пенсіонерів МВС України обчислено із грошового забезпечення, визначеного уповноваженим структурним підрозділом Міністерства внутрішніх справ України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.11.2007 № 1294.
     Відповідно до п. 5 Прикінцевих та перехідних положень Закону України від 02.07.2015 № 580 “Про національну поліцію України” з 07.11.2015 втратив чинність Закон України від 20.12.1990 № 565 “Про міліцію”. Постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 № 988 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції” визначено складові грошового забезпечення поліцейських та схему окладів поліцейських за спеціальними званнями.
      Відповідно до статті 63 Закону (в редакції Закону України від 23.12.2015 № 900) перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.
       Усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв’язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у зв’язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством. Перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсій і провадиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, у строки, передбачені частиною другою статті 51 цього Закону. 
     Враховуючи те, що після набрання чинності Законом України від 23.12.2015 № 900, рішення про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення або введення нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення для поліцейських Кабінетом Міністрів України не приймалось, підстав для здійснення перерахунку пенсій немає.

 « повернутися до списку новин