Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

В районі розпочалась інвентаризація водних об’єктів (ставків)

Переглядів: 431

Відповідно до доручення голови облдержадміністрації №01.01-11/2782 від 14 серпня 2017 року в районі розпочалась інвентаризація водних об’єктів з метою уточнення переліку водойм, право оренди яких може бути реалізоване на земельних торгах, та водойм, які втратили господарську привабливість.

Інформація про водні об’єкти надаватиметься в розрізі територіальних громад та населених пунктів. До переліку відомостей будуть включені: назва ставка; кадастровий номер земельної ділянки; розташування в межах або поза межами населеного пункту; площа земельної ділянки та водного дзеркала; строки дії договорів на земельну ділянку та водний об’єкт; інформація про орендаря; назва річки, на якій споруджено ставок та її належність до певного річкового басейну; наявність та стан гідротехнічної споруди, її власник або балансоутримувач; наявність договору на оренду гідротехнічної споруди; інформація про стан водойми.

Створено робочу групу, до складу якої ввійшли: спеціаліст управління регіонального розвитку райдержадміністрацій з питань  екології та природних ресурсів, а також представник Ямпільського міжрайонного управління водних ресурсів, спеціалісти відділу цивільного захисту райдержадміністрації та Держгеокадастру.

У зв’язку з розпочатою інвентаризацією слід зазначити, що оренда водних об’єктів є одним із джерел наповнення місцевого бюджету, а правильно оформлені документи захищають права як орендарів, так і територіальної громади.

                             

 « повернутися до списку новин