Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Цукрова галузь Вінниччини на сьогодні є найпотужнішою в Україні

Переглядів: 418

 

 

На цьому наголосив сьогодні під час прес-конференції в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук.

Посадовець підкреслив, що питання роботи цукрової галузі було і залишається стратегічним напрямком аграрної галузі Вінницької області. Від результатів її роботи залежить економічний і соціальний стан розвитку  області.

Підприємства цукрової галузі надають вагомі надходження коштів до місцевих бюджетів, забезпечують роботою значну частину населення області.

Микола Ткачук, зокрема, зазначив: «На Вінниччині сьогодні, як і планувалось, діють 7 цукрових заводів із 36, які працюють на даний час в Україні. Ними прийнято на переробку 835,5 тис. тонн цукрових буряків і вже  перероблено – 687,6 тис. тонн. Вироблено 99,1 тис. тонн цукру. Тобто, кожен 4-й кілограм цукру, вироблений в Україні,є вінницьким. Сировиною усі наші цукрові заводи забезпечені повністю. Також заводи приймають на переробку цукрові буряки із Житомирської та Хмельницької областей».

На збиранні цукрових буряків в сільськогосподарських підприємствах області працює 328 бурякозбиральних комбайнів, з яких 280 одиниць  є високопродуктивними комбайнами іноземного виробництва.

«Протягом останніх 3-х днів  господарства копали в середньому 1,5 тис. га. на день, денний виробіток на один бурякозбиральний комбайн становив 17 га. Виходячи з цього, плануємо,що технічні можливості  і погодні умови дозволяють провести збирання цукрових буряків за 10-12 днів»,- запевнив Микола Ткачук. « повернутися до списку новин