Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Відбулося спільне засідання комісій техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і Державної надзвичайної протиепізоотичної

Переглядів: 377

 

  17 березня 2017 року в райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Ладана проведено спільне засідання комісій техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і Державної надзвичайної протиепізоотичної.

   На засіданні комісій  було порушено ряд важливих питань:

1. Про виконання плану заходів по ліквідації та недопущенню розповсюдження захворювання африканської чуми свиней та результатів моніторингу дотримання ветеринарно - санітарних вимог щодо «закритого» режиму роботи  свиноферм юридичних та фізичних осіб, що займаються розведенням та утриманням свинопоголів’я на територій району доповідав в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Мурованокуриловецькому районі Сергій Кушнір.

2. Про затвердження актів на списання площ озимого ріпаку, що загинули внаслідок низьких температур в ТОВ «Агрофірма Рубанського» доповідала начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Світлана Озерянська.

3. По питаннях:

- про посилення протипожежного захисту об'єктів  і населених пунктів у весняно-літній період;

 - про пожежно-профілактичні відпрацювання населених пунктів та об’єктів району;

 - про підготовку до сезону відпочинку населення на водних  об’єктах;

 - про створення місцевої пожежної охорони  доповідав головний фахівець Мурованокуриловецького районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області Роман Марецький.  

 4. Про проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту доповідав начальник відділу цивільного захисту райдержадміністрації  Володимир Кривов’язий.

    За результатами доповідей та з урахуванням обговорення, комісіями  прийнято ряд важливих  рішень та затверджено низку заходів.

      Підвів підсумки засідання комісій голова райдержадміністрації Сергій Ладан.

 

 

 « повернутися до списку новин