Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Працівники культури взяли участь в урочистостях до Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у Вінниці

Переглядів: 336

 

9 листопада в приміщенні Вінницької обласної філармонії відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
    На урочистостях голова Вінницької обласної адміністрації Валерій Коровій зазначив, що влада є і буде союзником галузі культури області та робитиме все задля того, щоб Вінниччина стала одним із найкращих культурних центрів України.
   Під час урочистостей було нагороджено грамотою обласної державної адміністрації начальника відділу культури і туризму Валентину Веклюк. Переможцями у обласному конкурсі «Кращий за професією»  стали : Наталія Літвін – директор РБК «Жовтень», Валентина Бачара  – бібліотекар Лучинчиківської бібліотеки-філії. Дипломом обласного управління культури у номінації «За відданість професії» нагороджений  Володимир Ластовляк  – художній керівник Немерчанського СБК. Грамотами обласного управління культури відзначено Тетяну Грот  – директора Плосківського клубу – бібліотеки  та Тамару Левінчук   – завідуючу відділом обслуговування центральної районної бібліотеки.
   Також під час урочистостей було вручено відзнаки у номінації «Покровитель культури 2017 року», від Мурованокуриловецького району нагороджено голову районної державної адміністрації Сергія Ладана та Котюжанівського сільського голову  Миколу Арнаута.
   Після нагородження артисти Тернопільської обласної філармонії подарували працівникам культури Вінниччини святкову концертну програму.« повернутися до списку новин