Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

На Вінниччині розпочалось «Олімпійське літо-2017»

Переглядів: 339

 

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 15 травня 2017 року № 337 «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей Вінницької області влітку 2017 року» обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та управлінням фізичної культури та спорту облдержадміністрації в рамках Всеукраїнських заходів «Олімпійське літо»  13 та  14 червня були проведенні фізкультурно-оздоровчі заходи в пришкільних таборах.

13 червня заходи пройшли в таборі «Веселка» ЗОШ № 33 Вінницької міської ради. Діти змагались у різних естафетах та грали у флорбол.

14 червня заходи пройшли в таборі Корделівської ЗОШ Калинівського району. Діти змагались у туристичній естафеті, стрільбі з пейнтбольних рушниць. Також вони опанували водний туризм - рух на спортивних катамаранах по ставку.

Одночасно в цих таборах реалізується проект GoCamp у пришкільних таборах на території України. GoCamp – це новий, інноваційний формат таборування з поглибленим вивченням англійської, німецької, французької та іспанської мов. Метою проекту GoCamp у 2017 році визначено виховати нове покоління всебічно розвиненої та освіченої молоді, яка усвідомлює себе громадянином України, здатна до навчання протягом життя і готова до викликів 21-го століття, вільно володіє іноземними мовами та відкрита до інших культур та досвідів.« повернутися до списку новин