Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Відбулася зустріч учасників антитерористичної операції

Переглядів: 380

17 січня у актовій залі райдержадміністрації відбулася зустріч учасників бойових дій та ветеранів АТО за участю начальників управлінь, відділів структурних підрозділів райдержадміністрації. Відкрив захід заступник голови райдержадміністрації Валерій Козачишен.

Голова громадської організації «Мурованокуриловецька Асоціація Учасників Бойових дій та Ветеранів АТО» Юрій Погрибенко прозвітував перед присутніми про проведену роботу в 2017 році й озвучив плани поточного року. Він зазначив, що спілку зареєстровано 27 липня 2017 року. Було виділено 30 тис. грн., які використано по цільовому призначенню. Після завершення звіту було обговорено ряд актуальних питань і шляхи їх вирішення.

 Під час зустрічі учасники АТО мали можливість по питаннях, які їх цікавлять поспілкуватися з начальником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяною Войтенко, військовий комісаром Мурованокуриловецького районного військового комісаріату  Юрієм Чорним;

начальником Мурованокуриловецького відділу з питань призначення,    перерахунку та виплати пенсій Могилів-Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Світланою  Шалевою; завідуючою Мурованокуриловецькою амбулаторією загальної практики сімейної медицини  Лілією Михайловською; начальником відділу у Мурованокуриловецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Вадимом Варгоцьким; директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Василем Чорпітою; директором  районного центру зайнятості – Володимиром Мельником.

Перед присутніми виступив співробітник Могилів-Подільського міжрайонного відділу УСБУ у Вінницькій області Володимир Ваврух.

На зустріч були запрошені та виступили офіцер групи по роботі із основним складом та громадськістю Вінницького облвійськомату Олександр Грамарчук та голова Шаргородської районної організації учасників АТО Василь Івасько.

В даному заході також взяв участь голова районної ради Сергій Кушнір і відповів на питання  учасників АТО, які були поставлені.

Всі присутні вшанували пам'ять патріотів, що загинули в АТО хвилиною мовчання.« повернутися до списку новин