Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

День місцевого самоврядування

Переглядів: 451

 

   За календарем офіційних дат свято Місцевого самоврядування запроваджене в Україні з двотисячного року. Ось уже 16 років  поспіль представники місцевого самоврядування святкують своє професійне свято.

        В районному Будинку культури «Жовтень» відбулися урочистості  та святковий концерт, присвячені  Дню місцевого самоврядування. В даному зібранні взяли участь селищний та сільські голови, секретарі селищної та сільських рад, депутати районної ради та ветерани органів місцевого самоврядування.

До присутніх звернувся заступник голови районної ради Андрій Нікітчук, привітав зі святом і зазначив, що сьогодні самоврядування це не просто термін, це найближча до людей ланка влади, це школи і дитсадки, сільські дороги і водогони, ФАПи і сільські будинки культури. Зрештою, це право і можливість кожного брати участь в управлінні місцевими справами.

Зі своїми проблемами, повсякденними турботами, своїм болем люди насамперед приходять до сільських, селищного голів, які, дбаючи про долю та благополуччя своєї територіальної громади, просто зобов’язані вишукувати можливість для їх вирішення, несучи при цьому повну і безпосередню відповідальність за стан справ перед виборцями. На органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання людей.

     Зі святом всіх присутніх вітали Котюжанівський сільський голова Микола Арнаут, секретар  Долинянської сільської ради Ольга Колеснік, депутат районної ради Мирослава Худа. Вони  бажали усім присутнім мужності і нових здобутків у нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх життєвих планів і сподівань.

      А також Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджені посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати районної ради, а подяками – ветерани.

    Працівники районного будинку культури та аматори вітали всіх присутніх в піснями, танцями та творчими номерами.

 

 « повернутися до списку новин