Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Ігор Івасюк: Освітні заклади Вінницької області готові до початку навчального року

Переглядів: 443

 

 

На цьому наголосив заступник голови-директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації  Ігор Івасюк, сьогодні  під час селекторної наради  під головуванням Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана  з питань підготовки до нового навчального року.

«Цьогоріч використано 150 млн. грн. на підготовку навчальних закладів до нового навчального року,- зазначив Ігор Івасюк. 111 шкіл капітально відремонтовано, в 760 загальноосвітніх навчальних закладах виконано поточні ремонтні роботи. В 50 закладах проведено роботи по утепленню дахів, стін, винесення котелень з підвальних приміщень, роботи завершені на 100 %».

 Доповідаючи про стан дошкільної освіти в області, посадовець повідомив: «На Вінниччині існує  електронна черга із 1758 дітей, які очікують місця в дитячому садочку.  Найбільш відчутна потреба у  місцях в ДНЗ у двох містах: 600 дітей – у  м. Вінниця, біля 700  дітей – м. Жмеринка. Протягом останніх трьох років нам вдалося відкрити майже 100 нових дошкільних навчальних закладів, тож проблема вирішується досить системно. Відтак, ми маємо досвід створення у сільській місцевості на базі сільських  шкіл  навчально-виховних комплексів  «школа-сад», що дозволяє створити робочі місця для педагогічних працівників, які вивільняються в загальноосвітніх навчальних закладах у зв’язку зі скороченням контингенту. А з другого боку – маємо можливість охопити суцільним дошкільним вихованням усіх дітей в сільській місцевості».

Ігор Івасюк запевнив, що в поточному році буде утворено 810 місць в ДНЗ області: тільки у  м. Вінниці буде введено у вересні-листопаді 2 дитячі садки, побудовані за кошти інвесторів,  відповідно на 7 і 12 груп кожний, що дозволить скоротити чергу у Вінниці на 500 місць.

Користуючись нагодою, Ігор Івасюк подякував Уряду і профільному міністерству за допомогу у придбанні шкільних автобусів : «Вже вдалося 27 автобусів отримати за рахунок освітньої субвенції і ще 8 ми очікуємо протягом найближчого місяця, таким чином буде використано усі 100% коштів, передбачених на ці потреби»,- зазначив він.« повернутися до списку новин