Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Зустріч керівництва району з ліквідаторами аварій на ЧАЕС

Переглядів: 431

   

 14 грудня  в залі засідань райдержадміністрації відбулася зустріч керівництва району з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС за участю начальників управлінь, відділів структурних підрозділів райдержадміністрації. Відкрив даний захід та виступив голова райдержадміністрації Сергій Ладан.

    По питаннях соціального захисту чорнобильців інформувала начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  Тетяна Войтенко. Вона зазначила, що за 11 місяців 2016 року особам, які мають право на пільги відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надано пільг з оплати житлово-комунальних послуг, послуг зв’язку, на придбання твердого палива на загальну суму 63,3 тис. грн.. Виплачено компенсації на продукти харчування, оздоровлення, за додаткову відпустку на загальну суму 235,8 тис. грн.., перераховано за медичне обслуговування – 16,5 тис. грн.

    Ліквідатори піднімали питання щодо перерахунку пенсій, отримання ліків по рецептах, санаторно-курортного лікування та інші. На всі питання  дані відповіді.

Під час зібрання обрано головою громадської організації «Союз Чорнобиль  України» Валерія Гвоздюка.

      По завершенню зустрічі біля пам’ятного знаку «Героям Чорнобильцям» відбувся мітинг-реквієм, який є даниною поваги і пам’яті чорнобильцям – учасникам ліквідації наслідків аварії. Всі присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання і поклали квіти до пам’ятного знаку.

 

 

 « повернутися до списку новин