Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Обласна спостережна комісія розглянула питання щодо стану додержання трудових прав засуджених

Переглядів: 304

 

 

Засідання спостережної комісії відбулось  сьогодні в облдержадміністрації під головуванням заступника голови директора Департаменту освіти  і науки ОДА Ігоря Івасюка. В засіданні взяли участь:  Наталя Заболотна – директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації,  Вадим Олексюк – прокурор  відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень  у Вінницькій   області, Сергій Колесник - начальник Крижопільського виправного центру № 113, члени комісії.

Розпочинаючи засідання, Ігор Івасюк підкреслив: «Питання, які ми будемо сьогодні розглядати на комісії, на мою думку, є дуже актуальними. В першу чергу тому, що процес реінтеграції і звільнення засуджених з місць позбавлення волі має величезне соціальне значення як для цих особистостей безпосередньо, так і для всього суспільства. Іншим важливим питанням є здійснення громадського контролю з боку суспільства за умовами, в яких перебувають засуджені, забезпечення їх прав. У 2014 році, а саме 25 грудня, було прийнято розпорядження голови ОДА № 787, де було затверджено положення відносно спостережної комісії. Ця комісія збирається по мірі необхідності, коли виникають питання, які потребують обговорення, певної дискусії і прийняття відповідного рішення. При необхідності проводиться виїзд на місця. Так, у 2017 році комісія виїжджала у Стрижавську виправну колонію. Сьогодні ми  будемо розглядати питання пов’язане з інформацією, яка з’явилася в ЗМІ, щодо умов утримання засуджених у Крижопільській виправній колонії  та  стану додержання їх трудових прав».

У ході  засідання інформацію про стан додержання трудових прав засуджених у Крижопільському виправному центрі № 113 надав прокурор  Вадим Олексюк.          Щодо залучення засуджених до праці та її відповідної оплати у Крижопільському виправному центрі № 113 інформував начальник виправної установи  Сергій Колесник.

В ході обговорення, члени спостережної комісії вирішили створити групу, яка здійснить виїзд у Крижопільський виправний центрі № 113 для вивчення питання на місці.« повернутися до списку новин