Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Реорганізація Управління Пенсійного фонду України у Мурованокуриловецькому районі

Переглядів: 473

Реорганізація Управління Пенсійного фонду України у Мурованокуриловецькому районі

        Відповідно до Постанови КМУ від 16.12.2015 року № 1055 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» реорганізовано Управління Пенсійного фонду України у Мурованокуриловецькому районі шляхом злиття з Управлінням Пенсійного фонду України в м.Могилеві-Подільському та Могилів-Подільському районі. Нове найменування територіального органу Пенсійного фонду України, який утворився –  Могилів-Подільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області. Таке об’єднання є суто організаційним і його мета – покращити якість управління в пенсійній системі, а також зменшення адміністративно-управлінського персоналу та адмінвидатків Пенсійного фонду. Реорганізація не торкнулася скорочення спеціалістів, які зайняті наданням послуг.

       Для жителів Мурованокуриловецького району, платників (фізичних і юридичних осіб), які зареєстровані в Мурованокуриловецькому районі, фахівці відділу обслуговування громадян, які виконують функції з прийому заяв про призначення та перерахунок пенсій, видачі відповідних довідок, пенсійних посвідчень, надання консультацій з пенсійних питань, надаватимуть послуги і надалі в тому самому приміщенні, що й до об’єднання – смт. Муровані Курилівці, вул.Соборна,141(I поверх).

      Тому, шановні платники та пенсіонери Мурованокуриловеччини, не варто хвилюватися, адже для отримання сервісу з питань пенсійного забезпечення потрібно звернутися до спеціалістів відділу обслуговування громадян за вищезазначеною адресою.  

 « повернутися до списку новин