Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Відбулась оперативна нарада при голові райдержадміністрації

Переглядів: 340

 

18 вересня голова Мурованокуриловецької райдержадміністрації Сергій Ладан за участю голови районної ради, першого заступника, селищного голови, керівників районних установ і організацій, начальників структурних підрозділів  райдержадміністрації провів оперативну нараду.

Про внесення змін до призначення житлових субсидій інформувала начальник Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Войтенко: «Субсидія не може призначатися одночасно за місцем реєстрації особи та за місцем її фактичного проживання. Під час призначення субсидії, для відшкодування витрат на оплату ЖКП на наступний період на неопалювальний сезон, доходи враховуються за третій, четвертий квартал попереднього року, на опалювальний сезон  - перший-другий квартал поточного року. Якщо звернення вперше – за два квартали, що передують місяцю звернення. На тверде паливо та скраплений газ доходи беруться за попередній рік. Непрацюючим пенсіонерам враховується розмір пенсії за місяць. Якщо за громадянином рахується прострочена понад 2 місяці заборгованість з оплати житлово – комунальних послуг, загальна сума якої перевищує 340 грн., субсидія на наступний строк не призначається. Рішення про призначення житлової субсидії буде прийнято після погашення заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію. З початком нового опалювального сезону збільшено соціальну норму житла для індивідуального опалення. Для домогосподарств, що складаються з однієї або двох непрацездатних осіб 75 кв.м на домогосподарство ( було 48,87; 62,52). Разом з цим, зменшено соціальну норму користування житлово – комунальними послугами (електроопалення) з 65 квт.год. на 1 кв.м опалювальної площі на місяць до 51 квт.год. Після опалювального сезону, невикористана сума субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з постачання холодної води, водовідведення, електричної енергії для індивідуального опалення, повертається підприємством до бюджету в повному обсязі. В районі, за попередній опалювальний сезон, поверненню підлягає майже 85 тис. грн. 630 особам, яке буде здійснено при надходженні коштів з державного бюджету. За 8 місяців 2017 року житлову субсидію виплачено 4 960 сім'ям в загальному розмірі 19 млн. 691 тис. грн. Заборгованості немає. На обліку в управлінні перебуває 1914 одержувачів всіх видів допомог та компенсацій. Загальна сума виплат склала 29 млн. 4 тис. грн., що на 3 млн. 763 тис. грн. або 14,9 % більше проти минулого року».

На нараді голова райдержадміністрації дав доручення відповідальним по напрямкам активізувати роботи по благоустрою територій у селищі, облаштуванню в’їзних знаків в населених пунктах району тощо.

 « повернутися до списку новин