Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Відбулася спільна нарада з питань наповнення бюджету Пенсійного фонду України

Переглядів: 197

      14 вересня в смт Муровані Курилівці в приміщенні Могилів-Подільського об’єднаного управління ПФУ Вінницької області відбулася спільна нарада з питань наповнення бюджету  Пенсійного фонду України.

        Захід проведено за участю заступника начальника Могилів-Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Тетяни Реморової, начальника Мурованокуриловецького районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Олени Гевко, головного державного виконавця Мурованокуриловецького районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Радіслава Каландея.

       Під час наради обговорили стан виконання  графіків з надходження власних коштів, в т.ч. від погашення заборгованості зі сплати ЄСВ в розрізі платників та з урахуванням боргу фізичними особами-підприємцями. Заступник начальника Могилів-Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Тетяна Реморова акцентувала увагу учасників наради на роботі по узгодженню графіків погашення заборгованості з найбільшими боржниками зі сплати ЄСВ та контролю по їх виконанню.

       Начальник Мурованокуриловецького районного відділу ДВС Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Олени Гевко поінформувала про проведену роботу в вересні місяці по результатах звірки залишків виконавчих документів зі стягнення заборгованості з платежів до ПФУ та ЄСВ станом на 1 вересня 2018 року, про стан виконання виконавчих документів та основні причини, що перешкоджають стягненню боргу, а також запропонувала створити спільну робочу групу для виявлення діяльності фізичних осіб-підприємців задля стягнення боргу.

       В ході зустрічі узгодили шляхи подальшої співпраці щодо наповнення бюджету ПФ, в т.ч. за наслідками примусового виконання.

 

« повернутися до списку новин