Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Цьогоріч Вінниччина посіла 9 місце серед регіонів України за кількістю учасників ЗНО

Переглядів: 383

 

Сьогодні, під час щопонеділкової апаратної нарди голови обласної державної адміністрації з керівниками департаментів та служб області заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк доповів щодо результатів складання ЗНО 2008-2017 рр. по Вінницькій області.

«Цьогоріч кількість учасників ЗНО у Вінницькій області зменшилась в порівнянні з попереднім роком. Вінниччина посідає 9 місце серед регіонів України за кількістю учасників зовнішнього незалежного оцінювання, а саме 9368. Традиційно, найбільше учасників реєструються для проходження ЗНО обов’язкових для здачі предметів, а саме з української мови та літератури, історії України, або математики. Дещо збільшилась кількість бажаючих пройти ЗНО з біології, географії та іноземної мови. Також, цього року Вінницька область показала 9 результатів з максимальною кількістю набраних балів. Зокрема, з математики – 2, фізика – 1, хімія – 3, біологія – 1, англійська мова – 2.

Не втішною є ситуація з учнями, які претендували на медалі та свідоцтва з відзнаками. Адже з 859 цьогорічних претендентів підтвердили свої нагороди 476 учнів», - зазначив Володимир Буняк.

Також, посадовець розповів про загальні рейтинги Вінницької області серед регіонів України у ЗНО з основних предметів. Зокрема, результати ЗНО з української мови та літератури відповідають середнім показникам у загальнодержавному рейтингу. Результат з математики на 6,9% нижчий від загального. Натомість результати ЗНО з історії України перевищують середній показник по країні на 0,9%, а показник з географії на 2,6% вищий від середнього.« повернутися до списку новин