Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Валерій Коровій долучився до благодійної акції «Навчи добру»

Переглядів: 385

 

Сьогодні, 26 грудня, напередодні новорічних свят, у Галереї ХХІ відбулося свято – «Навчи добру».  Голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій завітав на відкриття благодійної акції та привітав її учасників. «Даний проект – заряд суспільства позитивом, повернення його до добра. І діти, які зображені на фотографіях настільки щасливі, настільки заряджені позитивом, щирістю та добром, що заради цього  ми, дорослі, маємо зробити все, аби цей вогник щастя в очах дітей ніколи не згасав», - відзначив Валерій Коровій. Також він подякував організаторам даного проекту за його презентацію на Вінниччині.

Благодійна акція відбулася  за сприяння Народного художника України Володимира Козюка. Презентував виставку світлин відомих українських особистостей із дітьми переселенців, які на власні очі бачили жахи війни і потребують правильних, позитивних орієнтирів у житті, автор проекту, вінницький фотограф Костянтин Ревуцький. Загалом на виставці представлено 27 робіт.

За словами організаторів проекту, мета заходу  – навчити дорослих та дітей добру, показати, що без насилля та конфліктів людина може бути успішною та щасливою. Герої фотографій - відомі люди, які досягли успіху у своїй професії та навчали дітей добрим, красивим та корисним справам: співати, танцювати, лікувати, зніматися в кіно, грати в театрі, доглядати тварин тощо. 
Проект «Навчи добру» - благодійний. На його феєричне відкриття запрошені ті, хто  вже зробив внесок у розвиток нашого міста, області, країни.  Усі зібрані гроші будуть перераховані  дітям-сиротам.« повернутися до списку новин