Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

В рамках проекту «Підвищення інвестиційної привабливості України та конкурентоспроможності регіонів» українська делегація перебуває в Польщі

Переглядів: 424

 

 

З 4 по 8 вересня українська делегація з навчальним візитом перебуває в Республіці Польща. Від Вінницької області в поїздці бере участь директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко. Візит проходить в рамках проекту «Підвищення інвестиційної привабливості України та конкурентоспроможності регіонів» під керівництвом Міністерства економічного розвитку Республіки Польща.

5 вересня відбулася зустріч з представниками Міністерства економічного розвитку, під час якої розглянуто регіональну політику як інструмент управління політиками орієнтовано територіально. Аґата Роґуска-Стронк - представник Управління маршала Мазовецького воєводства презентувала українській делегації програмування фінансової підтримки в галузі охорони здоров'я в Регіональній операційній програмі Мазовецького воєводства, а Роберт Калужа - радник Міністра Департаменту державно-приватного партнерства Міністерства розвитку розповів присутнім про підтримку державно-приватного партнерства.

В рамках візиту делегація з України зустрілась з Монікою Здроєк, заступником директора Агенції регіонального розвитку. Під час зустрічі пані Моніка ознайомила учасників із діяльністю Агенції в напрямку залучення та обслуговування іноземних інвестицій. Основна увага була зосереджена на пілотному  проекті  «Стандарти обслуговування інвесторів», який реалізується Агенцією за фінансової підтримки Міністерства регіонального  розвитку Республіки Польща. Термін реалізації проекту 2 роки, а загальний бюджет становить 3 млн. злотих. Пані Здроєк повідомила, що Агенція реалізує  проекти  регіонального розвитку не тільки за кошти з фондів ЄС, але й за бюджетні кошти. В рамках проекту планується стандартизувати процес підготовки інвестиційних пропозицій та супроводу інвесторів, створити інвестиційний сайт та підвищити навики працівників місцевих адміністрацій Вармінсько-Мазурського воєводства.

Під час свого перебування в Польщі учасники візиту розглянуть питання статистики для цілей регіональної політики та дізнаються про діяльність Національної школи державного управління KSAP і Академії державного управління Східного партнерства. Також, делегати відвідають Центр транспортних проектів ЄС CUPT де будуть розглянуті успішні практики інвестиційних проектів.

Також, в рамках програми, передбачається здійснити робочі візити в ряд польських міст з метою перейняття кращого досвіду інвестиційної політики та залучення зовнішнього фінансування.« повернутися до списку новин