Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вітання голови райдержадміністрації з Новим роком та Різдвом Христовим!

Переглядів: 460

Шановні жителі Мурованокуриловеччини!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

        2017 рік був для кожного з нас досить нелегким, але поряд з тим, нам вдалось вирішити багато завдань. Завдяки повсякденній праці ми закінчили рік без заборгованостей, зокрема в галузях освіти та медицини, важливим є те, що усі бюджети нашого району виконані.

      Складна суспільно-політична ситуація в державі не залишила нікого байдужим. Адже всіх нас об’єднали непрості події на сході України та Криму, боротьба за демократію, цілісність та незалежність.

      У 2017 році ми усі разом наполегливо працювали, спільними зусиллями долали всі труднощі. Висловлюю вдячність жителям району хто долучився до суспільного життя нашого краю, невтомній праці трудівників у різних сферах діяльності на благо розвитку Мурованокуриловеччини.

      Не забуваймо, що Новий рік - це свято, яке є символом віри в добро, у здійснення найкращих наших сподівань. Тому щиро бажаю, щоб новий 2018 рік приніс всім мир та став для вас і ваших родин роком достатку, впевненості і стабільності. Зичу міцного здоров'я, щастя, благополуччя, любові та добра. Сподіваюсь, що ці чудові зимові свята будуть щедрими і радісними, а Божа благодать ніколи не покине вашої оселі!

З Новим, 2018 роком! З Різдвом Христовим!

 

Голова райдержадміністрації                                                                                 Сергій Ладан« повернутися до списку новин