Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вінниччина намолотила 5 млн. тон зернових

Переглядів: 308

 

Про це, а також про стан справ в галузі агропромислового розвитку регіону розповів директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук на щопонеділковій апаратній нараді з керівниками департаментів та служб області.

Так, станом на 11 грудня поточного року в області по всіх категоріях господарств з 852,5 тис. га площ зернових та зернобобових культур, які підлягають до збирання, зібрано  845,8 тис. га, а це 99,2 % до прогнозу.

«Приємно констатувати, що загалом в області намолочено 5 млн. 20 тис. тонн зернових, при середній урожайності  59,4 центнерів з гектару. В тому числі кукурудзу на зерно зібрано з площі 350,2 тис. гектарів, що складає 98,8 % до прогнозу, намолочено  2602,9 тис. тонн при урожайності  74,3 центнера з гектару», - зазначив Микола Ткучук.

Окрім того, очільник Департаменту повідомив, що на даний час в області працюють 6 цукрових заводів.  В цілому ними прийнято на переробку  2699,8  тис. тонн цукрових буряків, перероблено 2467,7  тис. тонн. Виробництво цукру складає  352  тис. тонн цукру. Цьогорічна середня врожайність цукрового буряка на Вінниччині склала 492 ц/га. Таким чином, в Департаменті агропромислового розвитку прогнозують обсяги виробництва цукру на рівні минулого року, а саме 420 тис. тон.

Не оминув увагою посадовець і питання розрахунків за земельні частки паїв з орендодавцями. Так, станом на сьогодні аграрії розрахувались з населенням на 98%, що становить 2 млрд. 360 млн. грн.« повернутися до списку новин