Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Філія «Мурованокуриловецький райавтодор» інформує.

Переглядів: 144

       За період 5 місяців  2018 року філією «Мурованокуриловецький райавтодор» виконано робіт на суму 5610 млн.грн. в тому числі на дорогах державного значення 1719 млн.грн.на дорогах обласного значення 3891 млн.грн.

    В цьому році надали перевагу на дороги обласного значення, а саме а/д О-02-13-03 Шаргород-В.Ольчедаїв-Конищів – в сумі 2900 млн. грн., а/д О-02-01-05 Гулі- Муровані Курилівці – у сумі 3500 млн. грн., а/д О-02-13-06 В.Ольчедаїв – Дружба – Наддністрянське – в сумі 1408 млн. грн., а також а/д С-02-13-01 Муровані Курилівці – Виноградне – 316,1 тис. грн. На а/д Шаргород-В.Ольчедаїв - Конищів виконано аварійний ямковий ремонт на суму майже    2 млн. грн., який частково зроблений по селі Вінож у сторону В.Ольчедаїв щебенем 0-40 від села В.Ольчедаїв до села Михайлівці а/бетоном, а також в селі Михайлівці плануємо закінчити роботи до кінця червня, а далі по плану переходимо на а/д Гулі-Муровані Курилівці, щоб закольцувати автобусні маршрути і прилеглі села. В третій черзі в нас дорога В.Ольчедаїв-Дружба-Наддністрянське. Розпочинати роботи плануємо від села Наддністрянське в сторону с. Галайківці. Четверта у списку дорога до села Виноградне. На всі інші дороги в цьому році кошти поки що не виділено. Також погане фінансування на дорогах державного значення. Поки що частково провели аварійний ямковий ремонт, побілка бордюрного каменю, тросового огородження та обкошування обочин на дорогах державного значення.

    Також в цьому році з нами співпрацювали Мурованокуриловецька селищна рада, Курашовецька та Рівненська сільські ради, Агрофірма «Рубанський». Планує співпрацювати Плосківська сільська рада.

Начальник філії "Мурованокуриловецький райавтодор"                                                                                 Бронислав Качуровський

« повернутися до списку новин