Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Валерій Коровій привітав особовий склад військової частини 3008 з 4-ю річницею створення Національної гвардії України

Переглядів: 368

Сьогодні, 26 березня, гвардійці військової частини 3008 приймали вітання з нагоди відзначення Дня Національної гвардії України.

Привітати особовий склад зі святом прибули голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, в.о. керуючого справами виконкому Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький, колеги та друзі гвардійців.

Урочистий захід розпочався із вшанування пам’яті загиблих на Сході України військовослужбовців частини, затим зі словами вітань до особового складу звернулися гості свята.

«Національна гвардія однією з перших прийняла на себе відповідальність за долю майбутньої країни – тієї, яку ми хочемо побудувати. Я добре знаю почуття, які ви переживали під час перебування в будівлі СБУ Луганська, адже ніхто не знав, що буде далі. Саме Національна гвардія України, ваші побратими з «Ягуару» звільняли Харківську облдержадміністрацію. І це був переломний момент в прийнятті рішень, управлінських рішень, тому що ми показали: закон, правопорядок захищаються надійно, - наголосив у вітальному слові голова облдержадміністрації Валерій Коровій. - Честь і слава воїнам-героям, які віддали найцінніше – власне життя. Та перед нами й сьогодні є дуже багато викликів».

Керівник Вінниччини подякував військовослужбовцям за служіння народу України, за вірність присязі та побажав гвардійцям здоров’я, благополуччя і мирного неба.

«Я дуже вірю в те, що Україна буде рухатися тільки вперед. Попри все, ми не маємо права зупинятись», - підкреслив Валерій Коровій.

З нагоди свята очільник регіону відзначив окремих військовослужбовців Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, а також спільно з командиром військової частини 3008 Сергієм Мамченком вручив низці військовиків відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Сім’ям же загиблих військовослужбовців, відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, виділено матеріальну допомогу.

Окрім того, під час урочистостей низка гвардійців отримала відомчі відзнаки, подяки та почесні грамоти Національної гвардії України, грамоти Вінницької міської ради.« повернутися до списку новин