Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Бригади з 6 районів області та прилеглих сіл Калинівського району відновлюють помешкання павлівчан

Переглядів: 388

 

Наразі у Павлівці працюють  будівельні бригади з різних районів області та населених пунктів Калинівщини. Є бригади з Бару, Липовця, Мурованих Куриловець, Козятина, Немирова, Хмільника та сіл району: Заливанщини, Лісової Лисіївки, Гущинець, Глинська, Котюжинець, Іванова, Чернятина, Нової Греблі.

На сьогоднішній день ремонтно-будівельні роботи виконано на 1071 об’єкті. Загалом в с.Павлівка було пошкоджено 1132 будинки.

Також, як повідомляє Калинівська райдержадміністрація, станом на 11.12.2017 р. проведена оплата  на придбання 2514 вікон на загальну суму 6880,2 тис.грн. Таким чином, 566 домогосподарств Павлівки, пошкоджених внаслідок НС що склалася 26 вересня 2017р. в м.Калинівці, матимуть вже металопластикові вікна.

Нагадаємо, що значна частина помешкань павлівчан зазнала руйнувань під час вибухів на 48 Арсеналі. Для допомоги постраждалим направлено будівельні бригади, які працюватимуть на відновленні ушкоджених будинків. В першу чергу допомагають людям, які самостійно не можуть відремонтувати свої помешкання. Це переважно малозабезпечені, самотні, літні люди, яким самостійно важко справитись з проблемами, що виникли у них після вибух.« повернутися до списку новин