Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Всеукраїнська Акція з благоустрою «За чисте довкілля»

Переглядів: 617

За стійкою традицією навесні у всіх населених пунктах нашої держави проходять заходи з благоустрою  територій та їх озеленення. Не є виключенням і наша рідна Мурованокуриловеччина.

З метою забезпечення утримання територій населених пунктів району у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення,  головою райдержадміністрації Сергієм Ладаном видано розпорядження  від 10 березня 2017 року № 110 «Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району», яким затверджено відповідні заходи.

Дане розпорядження було доведено до голів сільських рад щодо проведення  в населених пунктах району 08 квітня 2017 року «Дня довкілля» - суботника в рамках щорічної Всеукраїнської  акції з благоустрою «За чисте довкілля».

На сьогоднішній день жителями територіальних громад району виконано вже чимало робіт біля прибудинкових територій та в місцях масового відпочинку людей.

8 квітня всі представники структурних підрозділів райдержадміністрації та підприємств, установ і організацій району дружно вийшли на суботник, щоб спільною працею навести порядок на прилеглій території району.

Внаслідок  колективної та дружньої співпраці всіх учасників даного заходу зібрали та вивезли понад 30 м³ сміття.

Провівши таку спільну та  важливу для всіх нас роботу по наведенню порядку,  закликаємо всіх небайдужих мешканців району підтримати Всеукраїнську соціально-екологічну акцію, Всеукраїнської громадської організації «Зробимо Україну чистою разом!» та посприяти у здійсненні спільних заходів з санітарної очистки в день благоустрою.

Адже, чисто не там, де прибирають, а там – де не смітять.

Порядок починається з кожного з нас! 

 « повернутися до списку новин