Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Офіційна делегація Вінницької області на чолі з головою облдержадміністрації Валарієм Коровієм у складі голів РДА та міських голів міст обласного значення Вінницької області перебувають з навчальним візитом у Польщі

Переглядів: 389

Офіційна делегація Вінницької області на чолі з головою облдержадміністрації Валарієм Коровієм у складі голів РДА та міських голів міст обласного значення Вінницької області перебувають з навчальним візитом у Сьвєнтокшиському воєводстві Республіки Польща.
     В рамках свого візиту, 14 вересня, члени делегації зустрілися з Президентом м.Кельце паном Войчехом Любавським та директором Департаменту управління фондами ЄС мерії Кельце паном Мячеславом Пастушком. У вітальному слові пан Любавський сказав: " Уряд у нас змінився, але наше ставлення до України не змінилося. Я думаю, що поляки вже багато раз доводили це. Ми негативно ставимося до агресії у вас на Сході України. І я вас запевняю - ми з вами, ми підтримуємо вас". 
   "Ніколи не забудемо грудень 2014 року перед святом Св.Миколая, коли ми отримали волонтерську допомогу для вінничан, які воюють на Сході України, а саме джгути від кровотечі і ліки. Саме тоді ви в черговий раз підтвердили вашу позицію і дружбу по відношенню до нас. "Без незалежної України немає незалежної Польщі", ці слова Пілсудського стали знаковими для наших країн сьогодні. 
     Зараз в Україні відбувається реформа місцевого самоврядування. Громадам будуть надаватися великі повноваження. Будуть також змінюватися функції районних державних адміністрацій. Це історичний час, бо адміністрації перетворяться у органи, що надаватимуть послуги. І ваш винятковий та успішний досвід самоврядування є важливим для нас, аби успішно зреалізувати реформу в Україні ", - у свою чергу Валерій Коровій від імені всієї делегації і нашого регіону звернувся до господарів зустрічі. 
     Крім того, сторони обговорили питання відкриття технологічного парку у Вінниці за келецьким досвідом для активізації бізнесу, розвитку регіону та збільшення залучення інвестицій. Також в рамках візиту делегація Вінницької області відвідала презентацію пана Пастушка про проекти, реалізовані за кошти ЄС у м. Кельце, і які були покликані підвищити активність громадян та подолати безробіття у місті. 
Після презентації офіційна делегація Вінниччини мала можливість побачити результати проектів вживу, а саме відреставровані вулиці, площі, будинки, побудову нових мікрорайонів житлових і бізнесових, а також відновлення туристичних атракцій та місць відпочинку для мешканців міста та гостей. Загалом делегація Вінницької області залишилась з приємним враженням від візиту і переповнена оптимізмом щодо майбутнього країни, адже поляки довели, що реформа децентралізації має позитивні сторони як для звичайних мешканців, так і для адміністративного устрою країни.« повернутися до списку новин