Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

В обласному госпіталі ветеранів війни відкрили «Алею писанок»

Переглядів: 472

Єдина такого роду в Україні алея складається з 20 композицій, на кожній з яких – ікони із зображенням дванадесятих церковних свят та окремих святих.

Ідея облаштування такого духовного майданчика належить начальнику Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни Валерію Бабійчуку. Реалізацію проекту підтримали й голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник, керівництво Вінницької міської ради, Митрополит Вінницький і Барський Симеон. Тож усі вони сьогодні, 1 листопада, разом з керівниками установ та організацій регіону завітали до госпіталю на урочисте відкриття новоствореної Алеї.

«Сьогодні в суспільстві є великий запит на добро, на позитив. Ми живемо в дуже непростий час, і Господь Бог дає нам можливість замислитись, чи робили наші предки все можливе для того, щоб ми жили в сучасній, модерновій державі, - зазначив у вітальному слові голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій. - Перед кожним з нас сьогодні стоїть один, дуже великий виклик: ми повинні разом побудувати нову Україну. Можливо, ми всі різні за емоціями, поглядами, за світоглядом, але нас мають об’єднувати любов до Бога та любов до власної держави».

Керівник ОДА також повідомив, що за останні півтора роки в області повернено у власність громад 85 православних храмів, які у радянський період були націоналізовані, та відзначив: створення Алеї писанок є надзвичайно позитивним кроком. Відтак, подякував начальнику госпіталю за реалізацію цього проекту.

Свої вітання з нагоди приємної події медичним працівникам та гостям заходу висловили і голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник Вінницького міського голови Галина Якубович. А Митрополит Вінницький і Барський Симеон здійснив чин освячення встановлених на території госпіталю писанок.

Вручивши подяки усім причетним до створення унікальної Алеї, керівники області та міста разом з гостями заходу оглянули представлені у ній композиції.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

 « повернутися до списку новин