Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині завершились осінні сільськогосподарські ярмарки

Переглядів: 377

В суботу, у Вінниці завершилися осінні сільськогосподарські ярмарки. Загалом протягом жовтня-листопада відбулося сім ярмарків, під час яких було реалізовано продукції на 24 мільйони гривень.
За словами першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка, який взяв участь у закритті ярмаркового сезону, свою продукцію реалізовували 350 виробників із Вінницької області. 
«Це сьомий заключний сільськогосподарський ярмарок. 350 виробників Вінницької області реалізували продукції на 24 мільйони гривень» - відмітив Андрій Гижко, - «За цих сім ярмарків майже 80 тисяч покупців взяло у них участь. Ціни, у порівнянні з минулим роком - майже не змінились, на деяку продукцію навіть дешевші. Фактично за останні три роки ціна картоплі, моркви, капусти, це ті основні продукти, які купують на сільськогосподарських ярмарках, взагалі не змінилася . Картопля, морква – в ціну 2 гривні, що на межі рентабельності. Але аграрії їдуть на ярмарку. Кожного разу ми рекомендували товаровиробникам, щоб ціни були нижчі на 10% від тих, які є на ринку “Привокзальний” він вважається оптовим і дійсно ціни на 10-15% дешевше”, - каже Андрій Гижко.
Аби підтримати сільськогосподарського товаровиробника, за словами першого заступника голови облдержадміністрації, в області буде продовжено практику підтримки невеликих домашніх господарств. «Цього року півмільйона гривень було закладено в обласному бюджеті на компенсацію відшкодування тим домогосподарствам, які тримають три і більше корів, тому що це їх основні доходи. Такі родини мали можливість закупити доїльне або холодильне обладнання . 166 сімей отримали таку компенсацію, зараз уже є заявки від ще 72 сімей на таке відшкодування. В листопаді буде прийняте відповідне рішення та спрямовані кошти на це» - підкреслив Андрій Гижко.« повернутися до списку новин