Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Святкування Дня селища

Переглядів: 616

   

  «Подільської землі свята перлина, окраса молодої України! Курилівці містечко щастя і добра, Нехай Господь тебе благословля» - саме такими словами розпочалося святкування Дня селища, яке відбулося 21 вересня 2017 року в районному будинку культури «Жовтень».

     Із словами привітання до присутніх звернулася селищний голова Галина Цибульська зазначивши: «Саме сьогодні, 21 вересня, в день Різдва Пресвятої Богородиці, традиційно ми святкуємо – День нашого селища. Це свято прийшло в кожен дім, тому що історію будь-якого міста створюють люди, які його населяють. В цей день бажаю Вам, дорогі земляки, здоров’я і щастя, добра, радості та миру». Чудовий настрій та позитивні емоції глядачам подарував київський вокально-хореографічний гурт «КOZAKИ».

       Також до Дня селища районним краєзнавчим музеєм імені Федора Коновалюка організовано виставку під назвою «Світ через об’єктив».

Це виставка-вернісаж видатного українського фотомитця, заслуженого журналіста України, заслуженого працівника культури України, лауреата Державної премії України ім. Т.Г.Шевченка та республіканської премії ім. М.Островського, уродженця смт Муровані Курилівці Якова Борисовича Давидзона.

 Святкування Дня селища закінчилося святковою дискотекою для молоді.

 



« повернутися до списку новин