Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

ВРАХУВАННЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ДЛЯ ОБЧИСЛЕННЯ ПЕНСІЇ ЗА 60 КАЛЕНДАРНИХ МІСЯЦІВ

Переглядів: 524

ВРАХУВАННЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ДЛЯ ОБЧИСЛЕННЯ ПЕНСІЇ ЗА 60 КАЛЕНДАРНИХ МІСЯЦІВ


      15 квітня 2016 року набули чинності зміни до статті 40 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування ” щодо порядку визначення заробітної плати для обчислення пенсії.
      З 15.04.2016 року для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв.
    Тобто, за бажанням пенсіонера, у разі доцільності, пенсія може обчислюватися в тому числі з урахуванням заробітку за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд незалежно від перерв по 30.06.2000 року. При цьому, вказані у довідці суми заробітної плати обов’язково повинні бути підтверджені первинними документами.
     Перерахунки проводяться за письмовими зверненнями пенсіонерів на підставі наданих документів.

 « повернутися до списку новин