Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Відбулося засідання районної комісії

Переглядів: 193

 

   31 липня заступник голови райдержадміністрації Світлана Озерянська провела засідання районної комісії щодо розгляду заяв деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також  членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

Відповідно до вимог Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 719 (із змінами), комісією розглянуто питання перерахунку розміру грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення у зв’язку із зміною з  опосередкованої вартості спорудження 1 кв. метра загальної площі житла особам, грошова компенсація яким призначена, але не виплачена.  

За результатами розгляду комісією прийнято рішення щодо проведення перерахунку розміру грошової компенсації особі з інвалідністю ІІ групи внаслідок війни та сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни з числа учасників антитерористичної операції, рішення про призначення компенсації яким були прийняті в листопаді 2019 року.« повернутися до списку новин