Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Проведено позачергове засідання районної комісія з питань ТЕБ та НС щодо пом’якшення обмежувально-карантинних заходів 

Переглядів: 345

22 травня 2020 року в райдержадміністрації відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  під керівництвом голови райдержадміністрації Ярослава Петренка.

На порядок денний виносились питання  щодо пом’якшення обмежувально-карантинних заходів в районі.

 Про відновлення планового лікування в Мурованокуриловецькій центральній районній лікарні і центрі первинної медико-санітарної допомоги та відкриття закладів дошкільної освіти на території району інформував  голова райдержадміністрації Ярослав Петренко.          

 Під час засідання члени районної комісії розглянули питання щодо відновлення приміського автобусного сполучення. З даного питання виступила  заступник голови райдержадміністрації Світлана Озерянська.

Завідувач сектору з питань оборонної роботи,цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Володимир Кривов’язий проінформував присутніх про заходи щодо організації та проведення евакуаційних заходів під час виникнення надзвичайних ситуацій в умовах поширення коронавірусної хвороби COVID-19, розроблені Державною службою України з надзвичайних ситуацій.

За результатами виступів Ярослава Петренка, Світлани Озерянської, Володимира Кривов’язого та з урахуванням обговорення районна комісія прийняла рішення № 29 від 22 травня 2020 року.  Дане рішення доведено до виконавців.

Протокол № 29 позачергового засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС  від 22 травня 2020 року.« повернутися до списку новин