Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Проведено бесіду з особами молодіжного віку, які перейшли межу закону та відбувають покарання, не пов’язані з позбавленням волі

Переглядів: 108

      Мурованокуриловецьким районним  центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Мурованокуриловецьким РС Філією Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області для осіб молодіжного віку, які перейшли межу закону та відбувають покарання, не пов’язані з позбавленням волі, 13 січня 2020 року проведено бесіду на тему: «Насильство – це сміття, яке треба виносити з дому!».

     Заступник директора - начальник відділу соціальної роботи Мурованокуриловецького центру  соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Ольга Димчук довела до відома присутніх про прояви різних видів насильства. Психолог відділу соціальної роботи Мурованокуриловецького центру  соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Світлана Паскал наголосила на тому, як потрібно діяти у ситуації домашнього насильства або його загрози. Майор внутрішньої служби Мурованокуриловецького РС Філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області Лілія Шевчук, роз’яснила основні положення Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Директор Мурованокуриловецького районного центру  соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Василь Чорпіта, під час проведеної бесіди, звернув особливу увагу на упередження виникнення домашнього насильства та мінімізацію негативних наслідків внаслідок нього. Учасники заходу брали активну участь в обговоренні отриманої інформації, яку зможуть використати в повсякденному житті.

                                                                                               Мурованокуриловецький районний центр

соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді« повернутися до списку новин