Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Голова облдержадміністрації Владислав Скальський провів особистий прийом громадян

Переглядів: 66

11 січня, голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський провів особистий прийом громадян. Очільник Вінниччини розглянув ряд колективних та індивідуальних звернень. Перший у 2020 році прийом голови ОДА був присвячений,здебільшого, розгляду заяв учасників АТО /ООС .

В основному, питання стосувались придбання житла, зокрема, для  родини учасників загиблого атовця та сина Героя Небесної сотні та виділення земельних ділянок для учасників АТО/ООС.

Також  очільник області  розглянув заяви громадян, які стосувались ремонту сільських доріг, сприяння у реконструкції дитячого садочка, надання коштів на будівництво водогону тощо.

Під час особистого прийому голови ОДА, керівники профільних служб та структурних підрозділів облдержадміністрації  надали заявникам  вичерпні відповіді та роз’яснення, а також окреслили шляхи розв'язання  піднятих ними питань у рамках чинного законодавства.

За результатами розгляду Владислав Скальський надав доручення відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації щодо оперативного опрацювання та остаточного вирішення питань, з якими звертались громадяни.

Окремі з них, ті, що потребують детальнішого вивчення, взято головою облдержадміністрації  під особистий контроль.« повернутися до списку новин