Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Владислав Скальський: Приклад сучасної соціально відповідальної компанії має стати орієнтиром для всіх учасників ринку праці

Переглядів: 33

На цьому акцентував увагу голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський під час ознайомчої поїздки до Козятинського району, де відвідав ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство».

Варто зазначити, що «Українське каолінове товариство» - це сучасне підприємство добувної промисловості, що спеціалізується на видобутку каоліну-сирцю, виробництві збагачених марок каоліну та фракціонуванні кварцових пісків.

Під час візиту Владислав Скальський ознайомився з потужностями підприємства та мав змогу прослідкувати за кожним етапом виробництва каоліну, що виготовляється за технологіями сухого та мокрого збагачення.

Розповідаючи про свої враження від побаченого Владислав Скальський акцентував увагу не лише на виробничому аспекті, а й на важливості соціальної відповідальності підприємства: «Головний пріоритет це завжди люди, працівники. Сьогодні я бачу приклад сучасної соціально відповідальної німецької компанії. І для мене, як керівника області, важливо який рівень соціальної відповідальності вони встановили у себе на підприємстві, аби потім поширювати цю успішну практику і давати розуміння іншим учасникам ринку праці, що це і є той орієнтир, на який ми повинні орієнтуватися всі разом. З точки зору інвестиційної привабливості і наявних покладів, логічно, що компанія прийняла рішення розширюватись і збудувати нову виробничу лінію, яка буде введена в експлуатацію, орієнтовно, в березні 2021 року».

Також очільник області позитивно оцінив прагнення керівництва компанії вкладати кошти у навчання своїх працівників та фінансувати заклади профтехосвіти, випускники яких в подальшому були б працевлаштовані на підприємстві.

«Підприємство готове співпрацювати з навчальними закладами по проектам дуальної освіти і це гарна ініціатива, яку керівництво області охоче підтримуватиме і таким чином буде випрацьовано схему стабільного забезпечення кадрами даного підприємства», - підкреслив Владислав Скальський.

Про пріоритети та політику компанії розповів Генеральний директор ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство» Андрій Гордієнко: «У 2007 році завод став частиною всесвітньо відомої групи підприємств Quarzwerke Gruppe (Німеччина) та отримав нову назву «АКВ Українське каолінове товариство». Ми виробляємо збагачений каолін, а також кварцеві піски. Переважна більшість нашої продукції експортується закордон. Крім того у своїй діяльності ми постійно підвищуємо стандарти, які існують у Європі, а також у своїй діяльності намагаємось піклуватись про людей та навколишнє середовище».

Варто відзначити, що на підприємстві задіяні прогресивні інноваційні технології, сучасна техніка, висококваліфіковані працівники, які пройшли стажування на сучасних каолінових підприємствах Німеччини. Підприємство отримало сертифікат відповідності виробництва стандартам ISO та виробляє понад 240 тис тон збагаченого каоліну на рік, поставляючи його більш ніж в 50 країн по всьому світу. Наразі на підприємстві працює 320 спвробітників.

Продукція каолінового заводу широко використовується у виробництві санітарних керамічних, фарфорових і фаянсових, гумотехнічних виробів, для виробництва паперу, композитних і будівельних матеріалів, скловолокна, а також хімічної та агропромисловості.« повернутися до списку новин