Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вінницька ОДА займає І місце серед облдержадміністрацій за рівнем економії коштів завдяки проведенню публічних електронних закупівель

Переглядів: 32

Про досягнення області у проведенні публічних електронних закупівель через систему «Prozorro» доповів Володимир Мережко – директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА, звітуючи перед керівництвом області щодо підсумків роботи Департаменту за 9 місяців 2019 року.

За кількістю проведених публічних електронних закупівель Вінницька ОДА займає 3 місце серед регіонів України. За січень-вересень 2019 року обласними організаціями проведено майже 16 тис публічних закупівель. При цьому рівень економії коштів становить 5% від очікуваної вартості, а Вінницька ОДА за цим показником займає 1 місце серед облдержадміністрацій.

«Економія коштів за результатами проведених закупівель через систему «Prozorro» за рахунок коштів обласного, районних та міських бюджетів склала понад 400 млн грн., з яких кошти обласного бюджету та ОДА – 190 млн грн., районних бюджетів – 149 млн грн., міські бюджети заощадили 61 млн грн. Таким чином прослідковується тенденція щодо збільшення економії бюджетних коштів», - зазначив Володимир Мережко.

Голова облдержадміністрації Владислав Скальський підкреслив важливість проведення публічних електронних закупівель та акцентував увагу на важливості створення умов для систематичного збільшення учасників торгів: «Чим більше учасників закупівель, тим кращу ми отримаємо ціну і дійсно якісно конкурентну боротьбу в процесі закупівель. Я хотів би щоб цей етап активно відслідковувався і ми мали розуміння наскільки якісно ми просуваємо закупівлі і залучаємо потенційних учасників, які повинні змагатись на електронних торгах. Тільки за 9 місяців цього року в області проведено майже 9,5 тисяч закупівель на більше 8 млрд грн. На жаль, частина з ознаками порушень. Я робитиму все, щоб закупівлі були чесними. Бізнес має повірити та не боятись брати у них участь. Жорстко реагуватиму на всі випадки зловживань», - акцентував Владислав Скальський.

Таким чином прозоре та ефективне використання бюджетних коштів є одним з головних пріоритетів діяльності органів державної влади.« повернутися до списку новин