Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Хрещення Київської Русі –України

Переглядів: 445

28  липня  2016 року  в районному Будинку культури проведено заходи  з відзначення  1028 річниці запровадження християнства в Київській Русі. Це не просто свято християн, це свято торжества української  державності , її європейської  ідентичності, духовного і культурного злету.

До всіх присутніх з вітальним словом звернувся заступник голови районної державної адміністрації Валерій Козачишен. Він зазначив, що Хрещення Київської Русі відзначаємо у день  Св. Володимира – одного із засновників і покровителів нашої державності. Хрещення Русі зробило Київську Русь одним із центрів Європейської  цивілізації.

Представлено мистецьку виставку  «Боже Україну збережи… Господи, помилуй нас». Духовні святині знайшли своє відображення в творчих роботах майстринь-вишивальниць: Смик Майї, Кирилюк Антоніни, Штофи Валентини, Ліщинської Вікторії, Триндовської Ірини, Калабкіної Наталії та Грекової Світлани.

Центральною районною бібліотекою  підготовлено книжково-ілюстративну експозицію « Хрещення Київської Русі –України. Історія віків», де  на сторінках численних видань можна дізнатися про історію хрещення Київської Русі, духовність та відшукати відповіді на різні важливі питання.

 « повернутися до списку новин