Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Журналісти з Вінниччини взяли участь у зустрічі з керівництвом Уряду

Переглядів: 308

 

Сьогодні, 27 лютого, у м. Києві відбулась зустріч керівництва Уряду з представниками регіональних засобів масової інформації на тему: «Підсумки роботи Уряду у 2017 році та пріоритети роботи на 2018 рік» .

Делегація вінницьких журналістів на чолі з директором Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світланою Василюк взяла участь у вищезазначеному заході.

 Як зазначив  Прем’єр-міністр України Володимр Гройсман під час спілкування з регіональними ЗМІ,  Кабінет Міністрів України підтримує внесення в порядок денний роботи Верховної Ради України проект закону про створення в Україні Антикорупційного суду. Про це сказав. Глава Уряду висловив сподівання, що документ швидко буде розглянутий в комітетах, і вже в четвер, 1 березня, проголосований в першому читанні.

«Це буде означати, що через місяць півтора зможемо ухвалити рішення в цілому», - додав Прем’єр-міністр.

Довідково 

Формування в Україні Антикорупційного суду є однією з головних умов продовження співпраці з одним з найбільших фінансових партнерів України – Міжнародним валютним фондом. Окрім того, створення суду входить до переліку очікувань ділових кіл. Як підкреслював Глава Уряду, створення суду поставить крапку в дискусіях щодо корупції в Україні, що стане позитивним сигналом для інвесторів.« повернутися до списку новин