Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Переглядів: 445

В зв’язку з випадком групового захворювання на гостру кишкову інфекцію дітей, що відвідували ДНЗ №2, смт. Муровані Курилівці та з метою стабілізації санітарно-епідемічної ситуації у вказаному закладі, попередження розповсюдження випадків групового захворювання на гостру кишкову інфекцію дітей 17 квітня під головуванням голови  районної державної адміністрації Сергія Ладана проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання розглянуто питання щодо стабілізації санітарно-епідемічної ситуації в дитячому садочку «Сонечко»  смт Муровані Курилівці.

Фахівці ознайомили присутніх про стан справ щодо виявлення причин захворювання.

Під час засідання комісією вирішено:

          1. Забезпечити проведення в закладі заключної дезінфекції (в т.ч. знезараження кухонного та столового посуду, іграшок та ін.) з використанням дезінфікуючих засобів згідно методичних вказівок по їх застосуванню.

2. Адміністрації навчально-виховного закладу посилити контроль за дотриманням санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів в закладі

3. Харчування дітей в дитячому садку проводити згідно затвердженого двотижневого перспективного меню. Чітко дотримуватись технологічного регламенту приготування страв.

        4. Забезпечити організацію обстеження персоналу закладу на носійство ентеровірусної  (ротавірусної)  інфекції та проконтролювати їх проходження.                                                   

        5. Дотримуватись умов зберігання продуктів харчування і сировини, згідно вимог чинного законодавства.                                                                         

        6. Провести бесіди з батьками дітей з питань профілактики кишкових інфекцій та харчових отруєнь.                                            

        7. Вчасно інформувати Мурованокуриловецьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області про випадки виникнення групових випадків захворювання на гостру кишкову інфекцію дітей, що відвідують навчально-виховні заклади району.

                                                  

       

 « повернутися до списку новин