Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

На Вінниччині збільшено штатну кількість інспекторів з реєстрації сільгосптехніки

Переглядів: 442

 

 

Відповідно постанови  КМ України  від 10.09.2014р. №442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» було прийнято рішення про ліквідацію  Державної інспекцію сільського господарства України та її територіальних органів, в структуру яких входив відділ технічного нагляду.

 Постановою  Кабінету Міністрів України ” № 1051 від 28.12.2016 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» функції у системі інженерно – технічного забезпечення агропромислового комплексу, експлуатації та технічного стану машин, реєстрації та обліку машин , видачі посвідчення тракториста-машиніста,  покладені на Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захист споживачів України.

Територіальним органом у Вінницькій області є Головне управління Держпродспоживслужби.

В лютому місяці, Розпорядженням КМ України  до Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів передані цілісні майнові комплекси державного  підприємства “Держреєстри України” що дозволило розпочати виконання покладених функцій.

      Так, до затвердження Положення « Про Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захист споживачів України» та штатного розпису, червень 2017р., вище вказані функції виконувалися двома  спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби.

 За період  з 14.02.2017 року ними зареєстровано та перереєстровано  1006 знято з обліку 370 одиниць транспортних засоби, атестовано та видано 905 посвідчень тракториста-машиніста.

Крім того, надано 20690 відповідей  на запити правоохоронних органів, ДПІ, ДВС, судів та арбітражних керуючих.

         Разом з тим не вдалося уникнути напруги серед власників сільськогосподарської техніки , які зверталися за минулий період за отриманням тої чи іншої послуги.

         З 10.07.2017 року, у системі інженерно – технічного забезпечення агропромислового комплексу, експлуатації та технічного стану машин, реєстрації та обліку машин, видачі посвідчення тракториста-машиніста згідно нового штатного розпису будуть надаватися в:

  • Теплицькому районі інспектор Тульчій Юрій Григорович (зона обслуговування Теплицький,Гайсинський, Чечельницький, Бершадський райони)
  • Тростянецькому районі Руденко Валентин Арсеньович (зона обслуговуванняТростянецький,Томашпільський,Тульчинський,

Піщанський, Крижопільський райони)

  • Барському районі Нагорняк Роман Богданович (зона обслуговування Барський,Муровано-Куриловецький , Могилів-Подільський райони)
  • Жмеринський район Рябоконь Олександр Володимирович (зона обслуговування Жмеринський, Шаргородський, Тиврівський райони)
  • Липовецький район Березюк Володимир Федорович (зона обслуговування Липовецький, Іллінецький, Оратівський, Погребищенський райони)

Інші регіони області, до проведення конкурсу на заміщення вакантних посад та підбір спеціалістів поки, що будуть обслуговуватися у м. Вінниці.

         Прийняття такого управлінського рішення дозволить зменшити напругу серед власників які будуть звертатися за отриманням тої чи іншої послуги до Головного управління Держпродспоживслужби.« повернутися до списку новин