Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

Світлана Василюк: «Вперше, завдяки облдержадміністрації та депутатському корпусу, на підтримку проектів громадських організацій виділено 1 млн. гривень»

Переглядів: 341

Під час виїзної колегії обласної державної адміністрації директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк інформувала про співпрацю органів виконавчої влади зі ЗМІ та громадськістю області.

За словами керівника Департаменту, сьогодні змінюються принципи роботи та інформаційна політика регіону, підпорядковуючисьосновному правилу: людина має право знати, обов’язок влади – розповісти.

«Форми роботи досить різні: це і брифінги, і прес-тури, і прес-конференції, і різноманітні заходи, які роблять інформаційну політику цікавою. Уже за цей квартал у нас проведено 40 брифінгів, 55 прес-конференцій, біля 30 прямих ефірів, більше 150 висвітленьу центральних ЗМІ, оприлюднено майже 30 інтерв’ю у місцевих газетах», - повідомила Світлана Василюк, принагідно подякувавши журналістам та керівникам структурних підрозділів ОДА за співпрацю.

Директор Департаменту акцентувала також увагу на питанні реформування комунальних друкованих засобів масової інформації, відзначивши, що цьогоріч вперше з обласного бюджету на одноразову фінансову підтримку таких видань виділено 500 тисяч гривень. 

«Ми займаємося також книгодрукуванням, отримали 1 млн. гривень на підтримку української книги. Вже в цьому році зробили 9 презентацій книг, 4з яких – із серії «Моя Вінниччина». І сьогодні ведемо перемовини з Книгою рекордів України для того, щоб установити рекорд, оскількими єдина область в Україні, яка пише книги про свої села і презентує їх. Таких видань маємо вже 27», - зауважила Світлана Василюк.

Торкнулася посадовець і питання взаємин органів влади із громадськістю. За її словами, Департамент тісно співпрацює з громадськими організаціями, при облдержадміністрації працює Громадська рада. Більше того, у поточному році вперше, завдяки обласній державній адміністрації та депутатському корпусу, виділено 1 млн. гривень на підтримку проектів громадських організацій. За підсумками конкурсу, участь у якому взяли 35 проектів ГО, для подальшого фінансування відібрано 22 проекти.« повернутися до списку новин