Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Фестиваль хорового мистецтва «Співає Поділля Леонтовича»

Переглядів: 434

 22 листопада в районному будинку культури  «Жовтень» відбувся фестиваль хорового мистецтва «Співає Поділля Леонтовича» в рамках відзначення 140-річчя з дня народження видатного композитора Миколи Дмитровича Леонтовича.

Тож  до нас на Мурованокуриловеччину завітали хорові колективи області, які носять почесне звання «народний» аматорський з Ямпільського, Шаргородського, та Чернівецького районів, свою творчу майстерність продемонстрували хорові колективи і нашого району.

      Всіх присутніх в залі привітав заступник голови райдержадміністрації Валерій Козачишен. В рамках  фестивалю відбулася чергова атестація колективів на предмет підтвердження звання «народний» аматорський.  В черговий раз 8 колективів  нашого району підтвердили почесне звання аматорський «народний». Знаменною подією стало і те, що нашому  фольклорно-етнографічному ансамблю танцю «Каблучок»  присвоєно почесне звання «народний» аматорський. Майстерність всіх колективів  оцінювало журі управління культури і мистецтв облдержадміністрації. Свято хорового мистецтва,  яке відбулося на нашій Мурованокуриловеччині  об’єднало  всіх шанувальників української пісні, сприяло творчій співпраці аматорських  колективів художньої самодіяльності  заради єдності українського суспільства,  збереженню патріотичної пісенної спадщини та розвитку сучасного хорового мистецтва.

 « повернутися до списку новин