Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Прем'єр-міністр: Подолання наслідків негоди вимагає об'єднання зусиль місцевої влади та рятувальних служб

Переглядів: 312

 

Подолання наслідків негоди вимагає злагоджених дій місцевої влади та рятувальних служб, і саме від координації цієї роботи залежить швидкість виконання всіх робіт та розв’язання труднощів. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час екстреної селекторної наради з питань ситуації на українських дорогах. 

Подолання наслідків негоди вимагає злагоджених дій місцевої влади та рятувальних служб, і саме від координації цієї роботи залежить швидкість виконання всіх робіт та розв’язання труднощів. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час екстреної селекторної наради з питань ситуації на українських дорогах. Нарада пройшла у Вінниці, де Глава Уряду перебуває з робочою поїздкою.


«Я розумію, що були опади, і утворилися затори. Але в них стоять люди. І від того, як буде налагоджена робота на місцях, залежить те, як ми загалом впораємося з негодою», - підкреслив Володимир Гройсман.


Він підкреслив, що володіє ситуацією і хотів би від місцевих керівників отримувати інформацію про те, що зроблено для подолання наслідків негоди.
Під час наради її учасники зазначали, що рясні опади наразі припинилися, і вже забезпечено проїзд дорогами загального користування. Для виконання робіт задіяно 949 одиниць спеціальної техніки, розгорнуті десятки мобільних пунктів обігріву для водіїв, які опинилися у сніжних заторах.


За інформацією ДСНС рятувальні служби працюють за двома напрямками - відновлення енергопостачання (через негоду було знеструмлено понад 170 населених пунктів) та допомоги з розчищення доріг.« повернутися до списку новин