Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

У Мурованих Курилівцях відбулись урочистості до Дня Незалежності України

Переглядів: 247

22 серпня в приміщенні Мурованокуриловецького районного Будинку культури відбулися урочистості з нагоди 26-річниці незалежності України. Учасників свята вітали голова районної державної адміністрації Сергій Ладан та голова районної ради Сергій Кушнір.

Перед районним будинком культури гостей зустрічали піснями аматорські колективи, а у фойє закладу всі бажаючі могли переглянути  виставку короваїв та мистецтва народних майстрів Мурованокуриловеччини.

Під час урочистостей очільниками району керівникам фермерських господарств - волонтерам, Людмилі Огірчук та Олександру Мельнику вручено відзнаки Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції». Почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласної ради отримав учасник АТО, голова «Мурованокуриловецької Асоціації учасників бойових дій та ветеранів АТО» Юрій Погребенко. Окрім того Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено двадцять жителів району.

На урочистостях голова райдержадміністрації Сергій Ладан привітав присутніх з Днем незалежності України. У своєму зверненні він зауважив: «…Реформування країни сьогодні відбувається в непростих умовах війни, – це ще одне свідчення визначеності європейського курсу нашої держави. І скільки б зусиль не докладав ворог, аби зупинити український народ на його шляху, переконаний, ми зможемо вистояти. Серед реформ, які поступово впроваджуються в українському суспільстві, є прогресивні, а є й вимушені і не надто популярні. Однак, хочу запевнити: основна мета реформ - забезпечення економічного зростання та покращення добробуту українців».

По завершенню урочистостей присутні переглянули святковий концерт творчих колективів району.

 

« повернутися до списку новин