Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Вшанування Дня пам'яті Чорнобиля

Переглядів: 407

 

Сьогодні, 26 квітня 2017 року  в районному Будинку культури  «Жовтень» проведено заходи присвячені 31 – річниці Чорнобильської катастрофи, в яких взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Ладан,  заступник голови районної ради Андрій Нікітчук, голова селищної ради Галина Цибульська, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, представники громадських організацій та молодь селища.

Це скорботна дата в історії нашої країни. Голова районної державної адміністрації Сергій Ладан ще раз підкреслив, що в цей день ми вшановуємо тих, хто, не шкодуючи свого здоров’я, самовіддано виконав свій обов’язок і став на шляху згубної радіації.

     Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих учасників ліквідації наслідків аварії. 

    Для всіх присутніх звучали тематичні пісні у виконанні вихованців дитячої музичної школи та солістів районного Будинку культури. Також  самодіяльна поетеса з Мурованих Курилівців Олена Дорош прочитала свої вірші про Чорнобильську трагедію.  По завершенню заходів було покладено квіти до пам’ятного знаку Чорнобильцям.« повернутися до списку новин