Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Василь Броварник: Повернення коштів людям, які самостійно відновлювали оселі та мають фінансові документи, розпочнуться вже з наступного тижня

Переглядів: 380

 

Заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник зустрівся з жителями с. Павлівка Калинівського району  та прокоментував ситуацію із відновлювальними роботами у населених пунктах, які постраждали від вибухів на військових складах поблизу Калинівки.

 Посадовець запевнив:  «Ми робимо  максимально усе, що можливо. Вчора штаб по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації  ініціював додаткові зустрічі з будівельниками,  а саме: з організаціями, які виготовляють вікна . Вони задіяні для робіт у с. Павлівка, де ударною хвилею від вибухів  пошкоджено значну частину будівель та вибито вікна».

За словами заступника голови ОДА, ситуація в інших населених пунктах (с. Дорожне, с. Медвідка,с. Сальник ) контрольована і роботи йдуть до завершення.

«По Павлівці набагато більше залишається  здійснення необхідних робіт, тож учора, 19 жовтня, ми залучили іще три будівельних організації і три  фірми, які виготовляють склопакети для вікон . Вже сьогодні працівники цих підприємств проводять обмірювальні роботи по вул. Космонавтів,  вул. Мізяківській та по вул. Шкільній у Павлівці. Тож  після   обов’язкових підготовчих моментів  роботи  по відновленню вікон вже почались.  На жаль, встановити вікна за день-два неможливо, це технологічно більш довготривалий процес, ніж перекриття дахів шифером: від обмірів до встановлення вікна потрібних розмірів проходить не менше тижня»,- зазначив Василь Броварник.

 Посадовець запевнив, що перерахування  коштів людям, які самостійно відновлювали оселі та мають фінансові документи, розпочнуться вже з наступного тижня. Основою для  повернення витрат має бути акт обстеження пошкоджень і відповідний кошторис  на його основі.

«На сьогодні кошториси вже виготовлені  на 70 % . В дефектні акти включаються усі роботи по відновленню пошкоджень,  пов’язаних саме із вибухамиПо складанню кошторисів і дефектовок працюють 7 проектних організацій і додатково залучені відучора ще 3 будівельні організації. Тож усього їх на об’єктах -  10. По  встановленню вікон  працює 7 організацій. Всього ж, за нашими підрахунками, пошкоджених вікон  у Павлівці  - 4 тис. 332», - додав Василь Броварник.« повернутися до списку новин