Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

Відбулося спільне засідання колегії райдержадміністрації та Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради

Переглядів: 400

       

16 листопада 2016 року в райдержадміністрації  проведено спільне засідання колегії райдержадміністрації та Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради на засідання запрошувалися члени колегії райдержадміністрації, Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних органів Міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, засобів масової інформації. Засідання проводив голова райдержадміністрації Сергій Ладан.

На порядок денний виносилось 4 питання:

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку району за 10 місяців та завдання по завершенню 2016 року. З даного питання доповідав голова районної державної адміністрації Сергій Ладан Він  наголосив, що  підводячи підсумки роботи за 10 місяців 2016 року, оцінюючи досягнуте та визначаючи тенденції нашого розвитку на перспективу, ми можемо бачити отриманий ефект лише в порівнянні з попередніми показниками життєдіяльності району.

2. Про стан військового обліку в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування та виконання завдань по призову “Осінь-2016” доповідав військовий комісар районного військового комісаріату   Юрій Чорний. Військовий комісар присутніх з результатами перевірки стану роботи, пов’язаної з організацією та веденням військового обліку громадян та бронювання військовозобов’язаних в селищній та сільських радах, підприємствах і організаціях району, а також підвів підсумки призову на строкову службу “Осінь – 2016”.

3. Про удосконалення порядку надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Войтенко. Тетяна Іллівна довела до відома присутніх зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

4. По стан забезпечення прав дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування житлом і влаштування цієї категорії в сімейні форми виховання. Доповів начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ігор Остапович. Він наголосив, що потрібно службі разом із селищною та сільськими головами покращити показник влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування в сімейні форми виховання, а саме активізувати роботу щодо інформування населення про влаштування дітей цієї категорії до сімейних форм виховання та забезпечення даної категорії дітей житлом.

В різному виступив в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Мурованокуриловецькому районі  Сергій Кушнір, який проінформував присутніх про заходи по профілактиці африканської чуми свиней на території району.

        Підсумки спільного засідання колегії Координаційної ради підвів голова райдержадміністрації – С.Ладан.

 

 « повернутися до списку новин