Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

В Сніткові освячено Пам’ятний Хрест

Переглядів: 355

30 жовтня 2017 року в Сніткові відбулись заходи по освяченню Пам’ятного Христа. Службу у місцевому костелі проводили єпископ Римо-Католицької церкви Леон Дубравський та настоятель Храму Матері Божої Неустанної допомоги отець Валерій Добровольський.

По завершенні служби прихожани та запрошені разом з священниками помолились біля Пам’ятного Хреста, запалили лампадки та поклали квіти, адже протягом 24-28 жовтня польська волонтерська група з м. Легниця в кількості 15 чоловік разом з жителями Снітківської територіальної громади виготовили та встановили  на старокатолицькому цвинтарі п’ятиметровий Пам’ятний Хрест полякам, які проживали на Україні і знайшли тут вічний спочинок.

До присутніх звернувся Снітківський сільський голова Віктор Ольшевський, він зазначив: «Сьогодні ми спільно вшановуємо пам'ять людей, які споконвіків жили на цій землі, молилися, працювали і вірили в краще майбутнє. Це наша спільна пам’ять та спільна історія» і подякував всім , хто брав участь у виготовлені та встановлені Пам’ятного Хреста.

 « повернутися до списку новин