Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Районна дитячо-юнацька спортивна школа інформує

Переглядів: 367

  

 

Протягом 2017 року проведено 12 змагань серед сільських територіальних громад району, присвячених Дню пам’яті та примирення і  Перемоги над нацизмом у Європі,  Міжнародному Дню захисту дітей, Дню молоді,   пам’яті Небесної Сотні.

     Змагання проводились з 5 видів спорту в яких приймало участь команди 12 сільських рад і більше 530 учасників. Спортивна делегація району приймала участь в обласних  спортивних змаганнях. Юнаки 2002 р.н. у фіналі Всеукраїнських змагань  які відбулись у місті Переяслав-Хмельницький зайняли друге місце.

Широкої популярності набули масові види спорту  серед ветеранів.

Дві організації в районі розвивають ветеранський рух. В змаганнях різного рівня приймають участь близько 100 спортсменів-ветеранів. Найбільш популярними видами спорту є: шахи, шашки, волейбол, міні-футбол, футбол, настільний теніс та поліатлон. Збірна району з фут залу є постійним учасником обласних змагань.

Фінансування галузі „Фізична культура і спорт”: районна дитячо-юнацька спортивна школа – 1209,5 тис.грн.,  проведення навчально-тренувальних зборів та змагань – 105,0  тис.гр.

В РДЮСШ функціонують відділення з таких видів спорту як: футбол, боротьба дзюдо, легка атлетика, в яких займається 212 учнів, з якими працюють 8 тренерів. Всі тренери мають вищу освіту.

 Районна дитячо-юнацька спортивна школа має власну спортивну базу до якої відноситься ігровий спортивний зал 24х12, зал для боротьби 9х24, тренажерний зал 42 м.кв.роздягальні, душеві, санвузли, майданчик з синтетичним покриттям 22х42м, тренажерний майданчик для занять ЗФП. В районі проводяться спортивно-масові заходи з 11 видів спорту в яких в поточному році приймало участь близько 3860 чол.

Команда з боротьби дзюдо в чемпіонаті області серед юніорів  займала призові  місця. В 2017 році було  проведено повноцінний чемпіонат району з футболу в якому прийняли участь 9 територіальних громад. Футбольна команда району приймає участь в чемпіонаті області в першій лізі. Юнаки 2003 року народження займали перші місця в обласних змаганнях «Золотий колосок». На Всеукраїнських змаганнях «Золотий колосок», які відбувались у м.Скадовськ  Херсогської області наші юнаки зайняли восьме місце. Юнаки 2002 року народження у Всеукраїнських змаганнях «Золотий колосок» зайняли перше місце.  На обласних змаганнях з легкої атлетики переможцями та призерами ставали:, Третяк Олесь , Нагорняк Антон. Два представника району увійшли до складу збірної області з футболу 40+.

 Щорічно за підсумками регіонального рейтингу проводиться нагородження кращих тренерів, спортсменів, спонсорів, вчителів фізичного виховання, ветеранів, активістів фізкультурно-спортивного руху в регіоні.

 Організацією роботи з розвитку футболу в районі опікується районна федерація футболу та Мурованокуриловецька громадська організація „Футбольний клуб „Колос”, які офіційно зареєстровані районним управлінням юстиції.

В 2017 році районною радою було подано  проект  який отримав перемогу  в  14-му обласному Конкурсі проектів розвитку територіальних громад з проектом «Сучасне оснащення спортивних споруд – запорука успіху в залучені населення району до занять фізичною культурою та спортом». Ці кошти використані для покращення матеріально-технічної бази  дитячо-юнацької школи, облаштування її необхідним  обладнанням та інвентарем з урахуванням сучасних вимог до організації навчально-тренувального процесу. Відповідно до умов проекту проведено  ремонт першого поверху спортивного комплексу дитячо-юнацької спортивної школи.  Заміно дверей на пластикові -9шт., проведено ремонт роздягалень, душової, туалету, освітлення, тренажерної зали, тренерської, мед кабінету,  з метою утеплення зали для настільного тенісу встановлено метало пластикову перегородку ( вітражі), придбано та встановлено нове покриття ( татамі) для відділення дзюдо, придбано нові тренажери,гантелі, штангу, інвентар для занять відділення легкої атлетики (списи нового зразка, шиповки), для відділення футболу придбано футбольні м’ячі, манішки, бар’єри, фішки, комплект гетрів та воротарські перчатки. Загальна вартість проекту 453,8 тис.грн. із них.

Відповідно до Указу Президента України від 09 лютого 2016 року №42/2016 «Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», «Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Вінницької області на 2017 рік» та  Положення «Про проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота», Плану заходів щодо проведення обласного місячника «Спорт для всіх - спільна турбота» з 01 по 30 квітня 2017 року, затвердженого заступником голови - директором Департаменту  освіти і науки облдержадміністрації І.Івасюком від 21.03.2017 року №408/3, наказу управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації №293 від 20 березня 2017 року. До благоустрою спортивних споруд в районі були задіяні 2600 чоловік . Залучено позабюджетних коштів близько 10000 гривень. Відремонтовано спортивних споруд та спортивних майданчиків — 22 із них — 20  спортивних споруд та спортивних майданчиків площею не менше 100 м², які знаходяться на балансі учбових закладів, один майданчик за місцем проживання та 6 майданчиків які знаходяться в місцях масового відпочинку населення. Для залучення населення протягом квітня місяця були повідомлення на радіо, в газеті та  облаштовані стенди з повідомленнями та плакатами “Спорт для всіх — спільна турбота”.

По закінченню місячника робота по впорядкування спортивних споруд в районі не завершилась. Було привернуто увагу відновленню футбольних полів, облаштуванням навколо них місць для сидіння глядачів, закупівля спортивного інвентарю.« повернутися до списку новин