Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Завдяки пожвавленню інвестиційної активності, в області буде створено більше тисячі робочих місць

Переглядів: 333

 

 

За словами голови облдержадміністрації Валерія Коровія, стимулювання інвестиційної активності і внутрішньої економіки стало можливим завдяки зростання внутрішнього попиту на споживчому рівні. «Ми вживаємо певні кроки щодо диверсифікації нашого виробництва. Нам вдалося реалізувати потужний проект, і я маю надію, що до кінця року буде створено близько 700 робочих місць американською компанією Delphi, яка розміститься  на території 45 заводу. Додатково 300 робочих місць буд набрано в компанію Барлінек Інвест» - відзначив Валерій Коровій під час прямого ефіру на радіо «Місто над Бугом».

Також він відмічає, що враховуючи економічний устрій нашої області, де 65% доданої вартості продукується в галузі агропромислового бізнесу, а якраз сьогодні світові ринки продовольства  є локомотивами економічного зростання – це в певній мірі дуже позитивно впливає на загальну динаміку економічного зростанні Вінницької області.  

«Наприклад динаміка приросту обсягів виробництва відповідного періоду цього року до минулорічних показників склала майже 19% . Дуже важливо, що крок за кроком піднімаються окремі інноваційні галузі, такі як галузь машинобудування та  будівельна – плюс 20%, тому все це вселяє оптимізм. Але для мене є дуже важливим, що після кризи 2015 року, після девальвації почали покращуватись споживчі настрої громадян. Тобто, той приріст який ми сьогодні спостерігаємо в межах 10%  роздрібного товарообігу, якщо його скорегувати на індекс інфляції - спостерігається реальне збільшення кількості покупок  побутової техніки товарів легкої промисловості, продуктів харчування, тощо» - підкреслив очільник Вінницької ОДА.

?« повернутися до списку новин