Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація

Фінальні змагання першості Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос”

Переглядів: 549

 

 

Кожна футбольна команда має одну спільну мету, що їх об’єднує. Ця мета – перемога. Перемога по всій футбольній вертикалі починаючи з першості міста, району, області,країни. Ця мета знаходиться на вершині футбольного олімпу, а там є тільки одне місце – для переможця.
І це місце з гідністю вибороли наші молоді земляки, футболісти команди «Колос», які завдяки і своєму бійцівському характеру, таланту і працелюбності пройшли всі відбіркові тури і з гідністю представили свій район і область 15-17 квітня в місті Переяслав-Хмельницький (Київська область) на фінальних змагання першості Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” АПК України з футзалу серед юнаків 2001 р.н. та 2002 р.н.
У фінальну частину потрапили команди Вінницької, Донецької, Рівненської, Івано-Франківської, Херсонської та Харківської областей. Після проведення жеребкування команди розподілили на дві групи по три команди. До першої групи потрапили команди Донецької, Харківської, Херсонської областей. До другої Вінницької, Івано-Франківської, Рівненьскої областей. Відповідно положення змагань команди які в своїх групах займають перше місце грають з командою протилежної групи за перше місце в змаганнях, а команди які зайняли в групах другі місця розігрують третє місце. У підсумку наші хлопці впевнено зайняли перше місце у своїй групі отримавши перемогу над командою Рівненьської області з рахунком 2:0 та Івано-Франківської – 2:1. Набравши у своїй групі - 6 очок. В першій групі команда Донецької області отримана перемогу над командою Херсонської обласні та зігравши у нічию з Харківською областю за рахунок більшої різниці забити м’ячів посіла перше місце у своїй групі. За третю сходинку впевнено отримала перемогу команда Рівненьської області.
У фіналі Вінницька – Донецька області. Розпочалась гра з обережно з боку обох команд ніхто не хотів занадто ризикувати. Справжнє протистояння розпочалось на завершені першого тайму наша команда провела декілька гарних розіграшів м’яча але на висоті був воротар суперника. Друга половина матчу розпочалась масованими атаками на ворота Донеччан але цього разу підводила майстерність, а можливо вже втома робила свою справу. Кінцівка матчу пройшла занадто нервово з боку обох команд, гра закінчилась з рахунком 0:0.
У серії післяматчевих пенальті наші гравці були переконливішими забивши два голи, а воротар неперевершеним відбивши три удари суперника та пропустивши лише один м’яч. Довгоочікувана перемога представників Вінницького футболу в обличчі Мурованокуриловецького району.Ось імена наших золотих призерів України, наших юнаків-переможців:
Жучковський Влад, Гикавчук Богдан, Жук Назар, Соловей Ростислав, Булега Віталій, Желнов Антон, Драчук Сергій, Третяк Анатолій, Тучинський Владислав, Кузьмов Олександр, Лукашенко Віталій, Самотюк Павло.
Команду підготували головний тренери Козак Анатолій Іванович та другий тренер Кирилюк Сергій Іванович.Це видатне досягнення, вершина - яку вперше за історію існування нашого Мурованокуриловецького району підкорили юнаки команди «Колос» , красномовно свідчить про ставлення нашого підростаючого покоління до футболу.« повернутися до списку новин