Мурованокуриловецька Районна Державна Адміністрація
Мурованокуриловецький район, Вінницька область

Письменниця з Вінниччини стала лауреатом всеукраїнського літературного конкурсу «Українська революція 1917-1921 років»

Переглядів: 391

 

19 лютого, визначено лауреатів літературного конкурсу серед письменників України «Українська революція 1917-1921 років», запровадженого з нагоди відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам’яті її учасників.

За інформацією прес-служби Міністерства культури України, лауреатів визначали у шести номінаціях: поезія, проза, драматургія, літературознавство, переклад українських творів іншими мовами або збірки перекладів творів зарубіжних авторів українською мовою та публіцистика.

З-поміж десяти лауреатів є письменниця з Вінниці Наталка Доляк, якій присуджено друге місце у номінації «Проза». Вінничанку відзначили за її роман «Загублений між війнами», опублікований у 2014 році.

 Церемонія нагородження переможців відбудеться 28 лютого Музеї Української революції у Києві.

Нагадаємо, що у 2016 році Наталя Доляк стала лауреаткою Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка за біографічний роман про Юрія Покоса. Також за цей роман у 2017 році Доляк стала переможницею  Всеукраїнської літературної премії ім. М.Коцюбинського.« повернутися до списку новин